Інга Кейван
Рейтинг
+345.56
Сила
957.15

Інга Кейван

i-keivan

avatar
Та загалом, дякую, що перейнялися.
avatar
Тоді все зрозуміло… Не переймайтеся :-)
avatar
Розумію, що це і мало спантеличити. Але, здається, це Ви не в моєму матеріалі знайшли? Я з жахом його ще раз переглянула :-). Бо знаю, що такого написати не могла. Але, здається, я десь подібне зустрічала. Хоча із анотації до роману можна зробити висновок, що Бойченко мав би щось таке сказати трохи по-іншому. Ось: «За життя — від блискучо-стилізаторської „Дефіляди в Москві“ починаючи — Кожелянко здобув славу головного в українській літературі фантазера на „альтернативно-історичні“ теми».
avatar
Теорія множинності світів також не Кожелянкові належить. Усе з фізики починалося, наскільки знаю. Думаю, Ви, Олеже, також це знаєте. А чому Бойченко так сказав (і чи сказав), спробуйте з'ясувати у нього.
avatar
Звичайно, не Кожелянко. Ви не конкретизували, на чому робите акцент.
avatar
Тобто планував писати в іншому жанрі.
avatar
Дотепно і влучно.
avatar
Інга Кейван
Літературознавець
i-keivan.vkursi.com/profile/
avatar
Історія людства крізь призму образа ката.
avatar
Кругообіг ката у соціумі.
avatar
Головне, що є бажання працювати :-)
avatar
Так, звісно, Томпсон передруковував. Власне, саме так цей факт і був озвучений на презентації. Та, думаю, що і переписування не завжди бездумне.
Справді, Томпсон був людиною дивовижної енергії. Думаю, що це не в останню чергу через прагнення волі в найменшому, через неприйняття «рамок».
avatar
:-) Я не наголошувала, що переписувати книжки корисно. Я згадала Хантера Томпсона, який переписував «Великого Гетсбі» Фіцджеральда та «Прощавай, зброє!» Гемінґвея задля того, аби пізнати їхні стилі. То вже Дереш казав про корисно. А мене Боже упаси від дидактизму! )))
Мене цікавило взагалі зникнення Любка Дереша, а не з полиць )
А ще ми говорили про Томаса Манна.
Як на мене, було цікаво і на філфаці, і в «Літератур Кафе». Просто по-різному було.
І класно, що Ви про це написали :-)
avatar
Дякую, Марино. Мені, справді, надзвичайно приємно читати такі слова :-)
avatar
Лілю, я навіть підозрюю, хто ту роботу виконав про цікавих митців…
avatar
Весело, нічого не скажеш…
avatar
Якісний, елегійний, інформативно-емоційний есей.
avatar
Святославе, я про персоналії, а не про критерії. Є Микола Рачук, є Світлана Кирилюк,є поезія Аніфатія Свиридюка (покійного, на жаль; але ж він наш сучасник). За потреби список можна продовжити. А це все творці «високої» поезії.
avatar
Андрухович і Жадан — далеко не для всіх авторитети, і сказане ними не є загальносимптоматичним. А щодо поезії, то, думаю, Святославе, не так добре Ви в ній орієнтуєтеся.
avatar
І, зрештою, не можна робити висновки про смерть поезії, грунтуючись на творчості лише представлених на фестивалі поетів.